gwiazdek

Alex O'Loughlin - umiejętnie uosabia różnorodne postacie

Anonim

Alex O'Loughlin - aktor o wielu twarzach

Zanim Alex O'Loughlin zajął się burzą Hollywood, od 2003 roku zrobił swoje pierwsze kroki aktorskie w swojej australijskiej ojczyźnie. Grał w różnych serialach telewizyjnych ("White Collar Blue"), a także w jednym lub drugim pasku o niskim budżecie ("Feed").

Otrzymał pierwszą nominację do ceremonii wręczenia nagród za udział w "Nieprawdopodobnej podróży Mary Bryant". W tej mini-serii showtime, która gra w XVII wieku, wcielił się w rolę męża protagonisty. Dla Alexa O'Loughlina seria ta była przepustką do podróży do Hollywood, ponieważ zdała sobie sprawę ze sprytnego Australijczyka. W 2006 roku cieszył się pracą z filmowymi marzycielkami, takimi jak Cameron Diaz i Kate Winslet, za romantyczną komedię Miłość potrzebna bez wakacji.

Znacznie mniejsza była jego rola w nastoletnim thrillerze "Invisible - Between two worlds" from. Jednak ten zły występ dla Alexa O'Loughlina powinien później się opłacić. Najpierw jednak poszedł za swoim pierwszym amerykańskim serialem telewizyjnym "The Shield - Law of Violence". W siedmiu odcinkach można było podziwiać O'Loughlina ze swojej twardej strony jako "Detektywa Kevina Hiatt". To, że to małżeństwo już nie obowiązuje, było spowodowane ofertą twórców "Moonlight". Ponieważ producent filmowy Joel Silver znał australijskiego aktora z filmu "Invisible - Between Two Worlds", skierował go do swojej nowej serii wampirów.

O'Loughlin podjął właściwą decyzję ze swoją przysięgą. Jako detektyw i wampir "Mick St. John" zyskał ogólnoświatowe imię i znalazł się na wszystkich 16 imprezach "Moonlight". Po ostrych rolach Alex O'Loughlin powrócił w 2010 roku do początków swojej kariery w Hollywood. Po stronie Jennifer Lopez pojawił się na dużym ekranie w rzymskim komiksie "Plan B dla miłości". Ale nie tylko z tego powodu rok 2010 był rokiem Alexa O'Loughlina: Australijczykom powierzono główną rolę "Steve McGarrett" w "Hawaii Five-0".