gwiazdek

Alex Jolig: Teraz chce chronić syna Pawła

Anonim

Alex Jolig martwi się o swojego syna Paula

Jenny Elvers-Elbertzhagens wkroczyć do społeczeństwa powinna pomóc jej w walce z alkoholizmem. Częścią filmu dokumentalnego o RTL był syn Jenny, Paul, który w końcu musiał obserwować, jak alkohol pogarsza jego matkę coraz bardziej. Teraz biologiczny ojciec Pawła przemawia i wyraża troskę i niepokój.

"Bardzo martwię się o Paula, chciałbym wiedzieć, czy i jak poradzi sobie z tą straszną sytuacją" - powiedział Alex Jolig do "Bild".

Jenny, która obecnie boryka się z chorobą, może śledzić miliony widzów w alkoholowej spowiedzi Jenny na RTL. "Mam nadzieję, że Jenny, pomimo swojej choroby, wie, co jest dobre dla naszego syna i co mu szkodzi, " powiedziała Jolig do gazety.

W międzyczasie życzy swojej byłej dziewczynie wiele siły. Ma nadzieję, że pokona kamienistą ścieżkę przed nią. "Nigdy nie myślałem, że to się skończy tak tragicznie w tym czasie."

Po tym jak Alex Jolig stał się znany dzięki "Wielkiemu Bratu", on i Jenny Elvers stali się parą. Jenny sprowadziła syna Pawła po zakończeniu pięciomiesięcznego związku ze światem. Według Bild, Jolig ma prawo dostępu do swojego syna. Jednak według jego własnego oświadczenia nadal nie ma on kontaktu z Pawłem.

Źródło: sojusz obrazu