gwiazdek

Alex Jolig daje wgląd w jego nowe życie na Majorce

Anonim

Tak właśnie robi dziś była gwiazda "Big Brothera" Alex Jolig

Alex Jolig stał się znany w 2000 roku jako rezydent pierwszego sezonu "Big Brother". Był pierwszą osobą, która uprawiała seks w kontenerze. Dzięki singlowi "Po prostu chcę cię", jak również jego relacjom z Jenny Elvers, od syna Paula, trzymał się na pierwszych stronach gazet przez kilka miesięcy. Potem było cicho wokół macho. Dzisiaj patrzymy na zupełnie nowego Alexa Joliga. W rozmowie z RTL, 53-latek opowiada, jak zmieniło się jego życie w ostatnich latach i dlaczego odwrócił się od świata.

W dobrym humorze, nieco osłabiony i nieco zszarzały, dzisiejszy 53-latek otwiera drzwi do swojego domu na Majorce. Wraz z żoną Britt, której oddał javascript w czerwcu 2012 roku, Alex Jolig mieszka przez część roku na hiszpańskiej wyspie. Żyje zupełnie innym życiem niż dziesięć lat temu. "To życie publiczne jest pseudo-światem, widziałem wielu, myślę, że ledwie mogą sobie pozwolić na masło na chleb pod koniec dnia", mówi z perspektywy czasu. Ale nawet jeśli na początku był ogromny szum wokół jego osoby, szybko stało się jasne: "I za podjęcie tej kamienistej ścieżki, pomyślałem: Nie, wróć do swoich korzeni!"

I on też to zrobił. Jego "Korzenie" to wyścigi motocyklowe. I właśnie to robił przez lata w swojej pracy, nawet jeśli początkowo nie było łatwo: "Kiedy zaczynałem w Suzuki, patrzyłeś prosto w oczy, co sprawia, że ​​ten facet tutaj jest teraz? Kobiety, były przerażone, że siedzi tam macho - mówi Jolig.

Stało się tak prawdopodobnie dzięki wcześniejszym wywiadom, w których otwarcie mówił o seksie i pozwolił Playboyowi wyjść na jaw. Ale to już cała historia. Dlaczego życie Alexa Joliga jest dzisiaj "świetne" i to, co kocha jego żona Britt, widać w naszym filmie.