gwiazdek

Alessandra Pocher: Od przerwy dla dzieci na wybieg

Anonim

Triple-Mama zachwycił jurora DSDS Bruce'a Darnella

Zaledwie siedem miesięcy po urodzeniu bliźniąt Alessandra Pocher wybiegła z wybiegu na pokaz mody "C & A" i wyglądała tak dobrze, że od razu zdobyła nowego wielbiciela: sędziego DSDS i trenera modeli Bruce'a Darnella.

Dla Alessandry Pocher pojawienie się na wystawie było wyjątkowym wydarzeniem, po raz pierwszy od urodzenia bliźniąt siedem miesięcy temu, jako modelki na wybiegu, przeszła żona komedianta Olivera Pochera i matka trójki dzieci. Zainspirowało to trenera modeli i jurora DSDS Bruce'a Darnella tak bardzo, że nie mógł zachować entuzjazmu. "Alessandra jest bardzo, bardzo wspaniałą kobietą i podziwiam ją także, jak to robi, matka trójki, najlepsza postać, wykonała świetną robotę" - powiedział Darnell w wywiadzie dla RTL.

Słusznie uzasadnione: 29-latek nawet nie widzi ciąż. Nadal jednak zmaga się codziennie z niepotrzebnymi funtami, gdy ujawnia: "Jeśli masz wolę i wyznaczasz sobie cel, i mówisz" OK, chcę wyglądać tak samo jak przed ciążą ", rozumiesz, " mówi Pocher., Jeśli masz na to sprzęt.