gwiazdek

Alessandra Pocher: Karmienie piersią jest najlepszą dietą

Anonim

Znowu schudnij po porodzie bliźniąt

Po powrocie w błyskawice: Alessandra Pocher pokazała swoją szczupłą sylwetkę pierwszego wieczoru w blasku reflektorów od czasu narodzin swoich bliźniąt 26 września 2011 roku. Jak ona to zrobiła? "Masz już doświadczenie z tym, tymczasem to była moja druga ciąża", powiedział 28-latek na imprezie z kaszmiru luksusowej wytwórni "Zegna" do RTL. "Oczywiście ćwiczenia są dobre, zdrowe jedzenie też jest dobre, ale zawsze mówię:" Karmienie piersią to naprawdę najlepsza dieta ". I Ty też to widzisz!

Z jej dwoma bliźniakami nowo narodzona mama jest szczęśliwa i nie może już wyjść z roju. "To po prostu piękne, naprawdę daje każdego dnia siłę i odwagę, by wstać każdego ranka, kiedy widzisz śmiech swoich dzieci."

A co z dalszym planowaniem rodziny? "Zdecydowanie mam pełne ręce roboty i mówię w ten sposób: nie chcę teraz słyszeć o innej ciąży, ale może za kilka lat znowu mnie zapytasz."

Nawiasem mówiąc, Alessandra i jej mąż, komik Oliver Pocher, trzymają nazwy swoich "małych myszy" ściśle tajne. Alessandra mówi: "Po prostu, aby chronić ich trochę więcej, celowo postanowiliśmy nie ujawniać nazw tym razem, ponieważ jest to bardzo prywatne".

Źródło obrazu: RTL