gwiazdek

Alessandra Pocher prezentuje nową kolekcję biżuterii

Anonim

W jej pracy było dużo śmieszności

Musiała zmagać się z wieloma uprzedzeniami: Alessandra Pocher musiała znosić drwiny - nawet od męża Olivera Pochera, który wyśmiewał się z projektanta biżuterii na długo przed ślubem.

Ale w jaki sposób potrójna mama wszystko odłożyła? "Myślę, że w momencie, gdy był bardziej zaangażowany w ten temat, zdał sobie również sprawę" Oczywiście moja żona jest również kobietą biznesową i bizneswomanem, a to coś więcej niż rysunek trzech kolczyków "- powiedziała w wywiadzie dla RTL z okazji prezentacji jej nowej kolekcji biżuterii w Monachium. Ale nawet kiedy Alessandra Pocher była zaręczona z byłym tenisistą Borisem Beckerem w 2008 roku, komediant rzucił się ostro przeciwko niej.

Później odbyło się spotkanie między nimi, w wyniku czego poprosiła Pochera o wystąpienie. Przede wszystkim Alessandra chciała wiedzieć o komediantce: "Dlaczego zawsze bluźnisz o mnie, nie znasz mnie?" Opracowano "rozmowę trwającą od pięciu do sześciu godzin", w której okazało się, że oboje dobrze się rozumieją.

Dziś małżeństwo ma trójkę dzieci, którzy świadomie nie zwracają uwagi widzów. "Na początku szokujące jest to, że patrzysz na swoje dziecko i rozpoznajesz mimikę i gesty męża" - powiedział 29-latek. Mały, niechciany cios dla jej byłego największego krytyka. Potem nadal przekonana, że ​​projektant biżuterii zawodu jest sztuką.

Źródło obrazu: RTL