Piękno

Wygraj luksusową opiekę od Retrouvé

Anonim

Rozdajemy dwa ekskluzywne zestawy do pielęgnacji skóry marki haute couture firmy Retrouvé o łącznej wartości około 1300 euro

Pielęgnacja skóry haute couture

Składniki aktywne o wysokiej dawce w niezrównanych stężeniach z naprawdę niespotykanymi teksturami łączą się z najnowszymi technologiami, które utrzymują i przedłużają funkcjonowanie żywych komórek skóry. Produkty wykorzystują wzajemne synergie i budują się wzajemnie dzięki stosowaniu odpowiednich kombinacji leków:
Przeciwutleniacze pomagają chronić skórę przed wewnętrznymi uszkodzeniami i szkodliwymi wpływami środowiska.
Odżywcze witaminy i kojące, nawilżające składniki leczą i chronią skórę.
Wysoce skuteczne rośliny i składniki morskie odbudowują komórki skóry, reaktywują je i zwiększają ich długowieczność.
Możesz wygrać to:
2x zestaw składający się z:
- Nutrient Face Serum: dostawca energii, w tym witamina C (7-10%), biała herbata, wyciąg z Ambiaty, ekstrakt z Laminaria i owoc granatu dla jędrnej, gładkiej i elastycznej skóry.
- Dynamiczny Odżywczy Krem do Twarzy: odżywczy krem na dzień, który przenosi Q10, witaminę E, skwalen i oligopeptydy palmitoilowe dzięki zaawansowanej technologii żelu Lamellar w głąb skóry właściwej.
- Intensywny nawilżający balsam do twarzy: nawilżające podkładki z, między innymi, komórkami macierzystymi jabłoni, Q10, Padina Pavonica & White Tea, które zwiększają suchość skóry przez noc i pozostawiają ją rozświetloną rano.
- Rewitalizujący koncentrat do oczu: Rewitalizująca pielęgnacja oczu, która wygładza, odżywia i chroni wrażliwe, suche kształty oczu, w tym Resweratrol, drożdże, aminokwasy i witaminę E.
Całkowita wartość około 1300 euro

Jak wygrać:

Odpowiedz na nasze pytanie konkursowe i wypełnij formularz uczestnika. Data zamknięcia zgłoszeń to 9 października 2018 r.