Piękno

Bronzer: idealny letni blask

Anonim

Tak, chcemy idealnego letniego blasku! A bronierzy nas w sekundę wyczarowują na policzkach. Tutaj dowiesz się, jak prawidłowo zastosować Bronzera i jakie są nowe produkty.

Całowanie przez słońce

Największym i najważniejszym wyzwaniem w walce z brązem jest znalezienie odpowiedniego odcienia dla skóry. Nawet cień zbyt jasny lub zbyt ciemny może powodować nienaturalną, plamistą cerę.
Nasza wskazówka: Bronzer powinien być nie więcej niż o dwie tony ciemniejszy niż twój naturalny odcień skóry.

Galeria | Make-up Summer Glow


Prawy bronzer dla Twojej skóry
Jasna cera
Masz lekki, lekko różowy odcień skóry? Następnie powinieneś użyć "żółtawych" niuansów. Te rekompensują czerwonawy koloryt twojej skóry i wywołują letni blask na twoich policzkach.
Średnia cera
Bursztynowe odcienie zapewniają naturalny efekt opalenizny o średnim odcieniu skóry.
Ciemna cera
Masz ciemną, lekko oliwkową cerę? Następnie, dzięki mieszance bronzera i rumienia, osiągniesz piękny, słoneczny efekt.
Tekstura i wykończenie Aby uzyskać idealny naturalny wygląd blasku letniego, podczas zakupu należy zwrócić uwagę na fakturę i wykończenie brązu obok niuansów. Produkty w postaci proszku można łatwo rozprowadzić na skórze i zapewnić w zależności od intensywności letniego blasku. Kremowe konsystencje i kije łączą się gładko ze skórą i są przyjemnie łatwe w mieszaniu. Płynny bronzer miesza się z twoją podstawą dla subtelnego ogólnego wyglądu.
Na przykład błyszczące wykończenie jest bardziej odpowiednie dla typów skóry suchej. Jeśli masz troszkę tłustą skórę, powinieneś użyć matowego pudru brązujący.
Prawidłowe stosowanie Bronzera Zasadniczo mniej znaczy zwykle więcej! Dlatego należy oddawać bronzer w przeciwieństwie do konwencjonalnego proszku tylko w niektórych grach i delikatnym zaniku. Naturalną świeżość można osiągnąć nakładając puder brązujące na kości policzkowe, linię włosów, mostek nosa i podbródek.

Galeria | Idealna estetyka piękna