Życie

warstwowe cięcie

Anonim

Większa objętość i dynamika we włosach: dzięki stopniowemu przycięciu - zarówno dla długich włosów, jak i krótkich - wygląd staje się bardziej uniwersalny i gładzi twarz. Zobacz najpiękniejsze wycięcia na krok oraz porady dotyczące stylizacji!

Niektórzy je lubią, niektórzy po prostu sprawiają, że są zdesperowani: fryzury. Oczywiście, krok w niektórych przypadkach oznacza więcej wysiłku stylizacji, ale wygląd jest bardziej dynamiczny i naturalny ze względu na różne długości. Zwłaszcza kobiety o grubych włosach mogą skorzystać ze stopniowego cięcia, ponieważ włosy są przerzedzone i lepiej upakowane. Jedyny mankament: często krokowe cięcie zapewnia więcej rozdwojonych końcówek - dlatego przy tej fryzurze odpowiednia opieka jest szczególnie ważna. I na pewno, dzięki naszemu wyborowi pięknych kroków na długie i krótkie włosy, znajdziesz kilka inspiracji do następnej wizyty fryzjera!
Świetne produkty, które idealnie ułożą nową fryzurę, znajdziesz tutaj!

Oświadczenie dotyczące trendów: krótkie włosy
Również w 2018 roku krótkie fryzury są ogłoszone jak nigdy dotąd. Cięcie stopniowe może sprawić, że wygląd będzie jeszcze bardziej żywy - a przede wszystkim bardziej indywidualny.
Legendarny krok
Niewątpliwie "The Rachel" gwiazdy Jennifer Aniston "Friends" jest prawdopodobnie jednym z najbardziej legendarnych etapów wszechczasów.