Styl

Juste un clou - Jak codzienny przedmiot podbija świat mody

Anonim

Słynny gwóźdź Cartiera podbija świat mody - ale dlaczego?

Gwoździe - buntownicze, niekonwencjonalne i kreatywne, pasują do wszystkiego

Specjalna otrzymana - ale jak?

Historia Cartiera

Historia sukcesu luksusowej marki Cartier

biżuteria

Poważnie oznaczało pytanie: Czego wciąż oczekujemy od świata mody, jeśli już mamy poczucie, że jesteśmy właścicielami wszystkiego? Lub przynajmniej może posiadać …
Dzisiejsze pokolenie koncentruje się na innowacji, a bardziej na byciu ekstra,niż na byciu wyjątkowym - jeśli rozumiesz, co mam na myśli. Uderzenie nie jest specjalne, ale raczej JAK:Jasne kolorowe kolory lub nietypowe wzory, które można zobaczyć tylko na zainscenizowanych postach na Instagramie, są obecnie raczej standardowym wyposażeniem niż dodatkowym.
Dziś musimy ponownie przemyśleć, aby podkreślić wyjątkowy i dać coś dodatkowego ogromną wagę do codzienności. Tak to działało z Adilettes i Birkenstocks, które były nieodłączną częścią codziennego życia i które uzupełniają projektantów w Fashion Week lub przy okularach do czytania noszonych dzisiaj przez ludzi, którzy prawdopodobnie nigdy wcześniej nie widzieli okulisty.
Cartier przedstawia Juste un Clou codzienny przedmiot, który nie jest wyjątkowy,ale dodatkowy:gwóźdź jako narzędzie jest wzniesiony do obiektu projektowego i ucieleśnia współczesnego pokolenia, które opiera się na innowacjach, a jednocześnie zachowuje tradycje.

Juste i Clou - wyjątkowy, ale inny

Bycie ekstra!

Juste un Clou to akcesorium dla nas, które rozpyla niekiedy bardzo surowy biznes jubilerski z dużą częścią nowoczesnego stylu życia i przytłacza niektóre wartości - w dosłownym tego słowa znaczeniu. W końcu jest to prosty symbol, który każdy może wykorzystać. Jak sama nazwa wskazuje, jest to " tylko gwóźdź ", nic więcej i nic mniej. Proste bogactwo.
Wracając do początkowego pytania: W życiu codziennym czasami pomaga paznokcie z głowami, bo wtedy działa znacznie lepiej! To samo dotyczy świata mody. Nie musimy wymyślać koła, które będzie dodatkowe.Wolimy spędzać więcej czasu na zwykłych rzeczach, aby były wyjątkowe, ponieważ wtedy powstanie coś ekstra fajnego.
Bransoletki są dostępne w białym i żółtym złocie w cenie od około 6500 euro, a diamenty od około 11 300 euro.Naszyjnik w żółtym złocie jest dostępny od około 26 000 euro, pierścienie od około 2200 euro.