Styl

Cartier: międzynarodowa historia sukcesu

Anonim

Cartier jest jednym z najbardziej znanych i popularnych producentów biżuterii i zegarków na świecie. Jak żadna inna marka, Cartier jest symbolem luksusu i najwyższej jakości.

Luksus spotyka się ze sportem: 10. międzynarodowe zawody w Cartier International Dubai Polo odbyły się w lutym 2015 roku

Luksus, pasja, nieśmiertelność

Olivia Palermo odwiedzi konkurs Cartier International Dubai Polo Challenge

Cartier - pod tą nazwą chyba każdy ma na myśli obraz - czy to ponadczasowy pierścień Trinity, kawałki z kolekcji Panthère czy jeden z wielu znanych zegarków.
W swojej długiej historii dom nie tylko dostarczał gwiazd filmowych i arystokracji z najlepszej biżuterii, ale także stworzył wiele kultowych klasyków.
Dziś tradycyjny dom Cartiera znany jest nie tylko z luksusowej biżuterii najwyższej jakości, ale także z licznych sponsorowanych przez sport, zwłaszcza w sportach polo. W lutym 2015 r. Odbyło się 10. Międzynarodowe Dubaj Polo Challenge Cartier.
Impreza odbyła się pod patronatem księżniczki Haya Bint Al Hussein. Turniej polo jest jednym z najbardziej prestiżowych na świecie i odwiedził także nowojorską ikonę mody Olivia Palermo.
Cartier: Uwielbiany przez królów i maharadży W 1847 r. Złotnik Louis-François Cartier przejął warsztat biżuterii w Paryżu, oferując swoim klientom ręcznie robioną biżuterię. Po niedługim czasie europejskie domy arystokratyczne znalazły się wśród klientów rodzinnej firmy.
Alfred Cartier, syn założyciela firmy i jego trzej synowie, rozszerzyli ofertę luksusowych zegarków producentów biżuterii i otworzyli filie na całym świecie. Wkrótce dołączyli do niego indyjscy maharadżowie, dla których Cartier zrobił bibeloty.
Jasny blask na boadway: Cartier Wraz ze skokiem do USA, Cartier zdobył także gwiazdy Broadwayu i Hollywood jako klientów. Po śmierci założycieli wytwórnia przeżyła kryzys iw końcu spadła na kilka części.

Złoty sprzęt: Styl ulicy z chronografem Cartiera

W połowie lat siedemdziesiątych jednak zjednoczenie nadano pod nazwą "Cartier Monde" i dzięki refleksji nad oryginalnymi wartościami biznesu jednorodzinnego powraca sukces.
Cartier jest obecnie częścią grupy Richemont i rozszerzyła swoją ofertę produktów. Oprócz klasycznych zegarków i biżuterii, galanteria skórzana, perfumy i akcesoria są teraz również częścią oferty marki.

Galeria | Biżuteria Znana biżuteria Cartier