Styl

Gwiazdy: Trend biżuterii na festiwal

Anonim

Każdego roku ponownie

,

Gdy zaczyna się sezon bożonarodzeniowy, szczególną uwagę poświęca się biżuterii. Może błyszczeć, być pompatyczne i bawić się bożonarodzeniowymi elementami. Dopasowując święto miłości, mamy kreacje biżuterii z gotowymi motywami gwiezdnymi, które gwarantują lądowanie na jednej lub drugiej liście życzeń.

Bez względu na to, czy bransoletka, czy naszyjnik: Na świątecznej biżuterii z motywami gwiezdnymi nie może zabraknąć

NASZE ULUBIONE GODZINY (STERN) 1. Złote kolczyki, które wyglądają jak kometa. Od IvyRevel około 45 euro.
2. Trend zegarków do święta: Cloudscape, gwiaździste niebo i księżyce zdobią zegarek IWC z kolekcji Portofino. Z 78 lub 174 diamentami na obudowie. Od IWC około 22 000 euro.
3. Pierścionek z żółtego złota 18 K z kolekcji Shooting Star jest udoskonalany o 7 diamentów. Z OLE LYNNGGARD COPENHAGEN, około 1600 euro.

Nadchodzi zima

Bez tych części nie opuścimy domu

moda

4. Czarny ceramiczny pierścień zapieczętowany 18-karatowym złotem i brylantami. Od Chanel około 4000 euro.
5. Wielowarstwowy naszyjnik Swarovski z linii Crystal Wishes jest absolutnym marzeniem, o którym marzą. w przybliżeniu 100 euro (dostępne od stycznia / lutego 2017 r.).
6. Delikatna bransoletka z pereł z gwiazdą w srebrnym kolorze, od Tiffany & Co., w wysokości około 600 euro.
7.Niezależnie od tego, czy jest to osobiste przesłanie, czy imię ukochanej osoby - kolekcja Love Bridge autorstwa Thomasa Sabo pozostawia wiele do życzenia. Bransoletka z hodowlanymi perełkami słodkowodnymi autorstwa Thomasa Sabo, około 100 euro.
8. Naszyjnik z 18-karatowego białego złota wysadzany diamentami. Od Chanel około 75 000 euro.
9. Twinkle twinkle little star! Drobny łańcuszek z zawieszką w kształcie gwiazdy od SOCOSI, około 50 euro.
10. Nostalgiczne niebieskie i charakterystyczne kształty odbijają się w tych kolczykach. Sabrina Dehoff, około 300 euro.
11. Moneta z żółtego złota, inspirowana osobistym talizmanem Guido Marii Kretschmera, ma gwiazdę i mały diament. Autor Guido Maria Kretschmer z CHRIST, około 130 euro.
12. Wisiorek ze srebrnej kolekcji GucciGhost w kolorze srebrnego z czerwoną emalią. Od Gucci, około 160 euro.
13. Matt jest elegancki! Uderzająca kombinacja łańcuszka i emaliowanego wisiorka sprawia, że ​​pierścionek jest atrakcyjnym dodatkiem na rękę. Od Jane Kønig, około 60 euro.

Galeria | Biżuteria #jewelryaddict