Podróżować

Luksus dnia: podróż do samego siebie

Anonim

Zbyt rzadko traktujesz siebie naprawdę dobrze. Proszę się odprężyć. Shutdown. Posłuchaj siebie. Pięciogwiazdkowy hotel uzdrowiskowy w Achensee poleca nomadom miejskim podróż do ukrytego miejsca, które większość z nich już dawno przestała odkrywać: siebie.

Pierwszy adres luksusowej przerwy: Posthotel Achenkirch

Posthotel Achenkirch Podróż do siebie rozpoczyna się w miejscu, które było przeznaczone tylko na tranzyt 500 lat temu: w Posthotel w Achenkirch.Tam, gdzie konie wymieniano około 1500 i zorganizowano pocztę, dziś jest jednym z wiodących hoteli dla miłośników tyrolskich gór.Gościnność w malowniczym Achensee ma długą tradycję. Już w 1918 r. Rodzina Reiterów zadbała o dobre samopoczucie gości z wakacji.

Karl Christian Reiter zarządza hotelem od 2002 roku

Posthotel stawia na nowe impulsy:jako pionier w Tyrolu, wędruje w środku austriackich Alp do amerykańskiej zasady "wellness", buduje krajobraz uzdrowisk i spa, spa i farmę piękności.
To, co rozpoczęło się jako odważna inwestycja, w ostatnich latach rozwinęło się w hobby koterii gwiazd i wciąż jest rozwijane z pasją. Od 2002 roku Karl Christian Reiter prowadzi Posthotel w Achenkirch w trzecim pokoleniu. Dzięki finezji i fachowej wiedzy hotelarz przekształcił hotel w gwiazdę w holistyczne rekolekcje.
Pięciogwiazdkowe wellness w Achensee Łatwo jest zapomnieć o codzienności, gdy odwiedzasz Posthotel. Za pięcioma gwiazdkami hotelu znajduje się nie tylko nagradzana kuchnia Gault Millau, ale także oaza spa i odnowy o powierzchni 7000 m², centrum fitness o powierzchni 500 m² i 180 pracowników, którzy codziennie i każdego dnia dbają o gości.
Hotelarz Reiter zaprasza swoich gości do łagodnego doświadczenia poza standardową strefą komfortu. Aby wprowadzić nastrój, poleca Post Hotel's Signature Treatment w Atrium Spa o powierzchni 1000 m²: rytuał elektryczny Posthotel Achenkirch. Zabieg pomaga uwolnić się od stresu dnia codziennego, naładować akumulatory i zanurzyć się w fazie regeneracji wakacji.

Odkryte baseny z podgrzewaną wodą czynne są przez cały rok

Ten hotel-hotel po mistrzowsku przekształca tradycyjne zasady, takie jak żywność, głównie z produkcji regionalnej, w ekscytujące doświadczenie nieznanych światów. Każdego roku hotel przyjmuje mistrza S- haolin z chińskiej prowincji przez sześć miesięcy. Jako mistrz Zen wprowadza on nielogicznie w myślenie i świadomość Zen: mistrzowie Shaolin traktują wszystko jako całość; człowiek jako jedność ciała, umysłu i duszy.

Ci, którzy mają dość odprężenia, znajdą urozmaicenie w hotelowym Alpengolf Club z 9 dołkami, w największej prywatnej farmie Lipizzaner w UE, która jest częścią kompleksu hotelowego, lub w naturalnej różnorodności między Karwendel i górami Rofan.
Ceny: od 270 Euro za osobę i noc w Junior Suite, w tym śniadanie, menu obiadowe i korzystanie ze spa. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.posthotel.at

Hotel Posthotel Alpengolf Club z 9-dołkowym polem oferuje niezliczone seminaria i pola do gry w rakietach śnieżnych

Galeria | Tury podróży podróży 2016