Styl

Wygraj zegarek od Nomos Glashütte

Anonim

Wygraj zegarek od Nomos Glashütte w limitowanej edycji

Wielokrotnie nagradzany zegarek, który pomaga

Producent zegarków NOMOS Glashütte znany jest z ponadczasowych, ręcznie robionych zegarków. Tymczasem klasyka: kwadratowa czwórka - prosta, spójna, trochę uparta, wyjątkowo płaska. I często nagradzani nagrodami za wzornictwo.
Wraz z organizacją pomocy medycznej Lekarze bez Granic, NOMOS Glashütte uruchomił niewielką, ściśle ograniczoną serię zegarków - od sprzedaży każdego zegarka idą 100 euro do organizacji pomocy.
Jeden z nich: ten tetra. Mierzy 27 na 27 milimetrów, jego tarcza jest pokryta białym srebrem i nosi czerwoną dwanaście - dyskretne, ale bardzo miłe odniesienie do współpracy z Lekarzem bez Granic, na temat przydatności użytkownika, noszącego. Kolejna cecha szczególna: pod szóstką są małe wyrazy "Lekarze bez granic" do czytania, dno jest wyposażone w specjalny grawer.
Czarny skórzany pasek Tetras jest wykonany z najwyższej jakości oryginalnej Cordovan marki Horween. Wewnątrz, ręczny kaliber NOMOS Alpha - raz nawinięty, działa niezawodnie przez 43 godziny.

Możesz wygrać to:
Rozdajemy limitowaną edycję Tetra 27 dla Lekarzy Bez Granic w Niemczech. Ręczny zegarek wiatrowy ma wartość ok. 1500 euro.

Jak wygrać:

Odpowiedz na nasze pytanie konkursowe i wypełnij formularz uczestnika. Data zamknięcia zgłoszeń to 9 października 2018 r.