Podróżować

Rozdajemy krótką wycieczkę do Dolomitów

Anonim

Wygraj luksusowy pobyt we dwoje w pięciogwiazdkowym hotelu Mirabell Dolomiten Wellness Residence w Olang

Południowotyrolski stosunek do życia

Ze względu na idylliczne położenie w pobliżu Dolomitów wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO pięciogwiazdkowe rezydencje Mirabell Dolomiten Wellness w Olang zaprasza swoich gości z urokiem południowotyrolskiej gospody Judith Agstner i jej córką Hannah, zdrową, wielokrotnie nagradzaną kuchnią i spa Aurora o powierzchni 1 400 metrów kwadratowych, który oferuje unikalną koncepcję wellness dla regionu. Oprócz klasycznych masaży i zabiegów upiększających, nacisk kładziony jest na tradycyjną hinduską sztukę uzdrawiania ajurwedyjskiego, którą można znaleźć nie tylko w uzdrowisku, ale w razie potrzeby wpada również w wyrafinowaną kuchnię dla smakoszy szefa kuchni Ulricha Plankensteinera.
W 55 pokojach i apartamentach, Mirabell Dolomiten Wellness Residence łączy w sobie elegancki luksus z nowoczesną alpejską atmosferą. Jako członek Hotelu Belvita, Wellness Residence Mirabell Dolomiten charakteryzuje się 1400-metrowym Aurora Spa, w którym ciało i dusza, a także ludzie i przyroda cieszą się najwyższym uznaniem. Sercem spa są autentyczne zabiegi ajurwedyjskie i kąpiele. Terapeuta naturopatyczny i kierownik spa Alexander Kirchler określa typ ajurwedyjski każdego gościa podczas badania kontrolnego, w tym diagnostykę tętna, języka i tęczówki, i wybiera na podstawie tego wiele indywidualnych aplikacji. Popularne formy terapii obejmują sesje hipnozy, które są stosowane w przypadku pacjentów z bólem, w przypadku utraty wagi lub zaprzestania palenia tytoniu oraz w czasie ciąży. Ponadto Wellness Residence Mirabell Dolomiten oferuje nowy masaż olejkiem magnezowym, który ma głęboko relaksujący i regenerujący wpływ na mięśnie, łagodzi ból i stany zapalne oraz przyspiesza regenerację.

Osoby poszukujące wypoczynku nie tylko odnajdują wewnętrzną równowagę w spa Aurora. Szef kuchni Ulrich Plankensteiner i jego pasjonujący zespół są również zaangażowani w dobre samopoczucie gości dzięki ich nagradzanym kreacjom: Zrównoważone, wyrafinowane ajurwedyjskie menu i zdrowa, śródziemnomorska kuchnia alpejska mają na celu stworzenie równowagi pomiędzy przyjemnością a dobrostanem. Na życzenie istnieje możliwość spożywania posiłków w trakcie pobytu zgodnie z metodą LOGI. LOGI oznacza "Low Glycemic Index", dietę o niskiej zawartości węglowodanów, przeznaczoną do zdrowego odchudzania, zaprojektowaną do kontrolowania apetytu i utrzymywania równowagi poziomu cukru we krwi.
Położony w pobliżu Dolomitów Doliny Puster na Kronplatz Sonnenberg, Wellness-Domizil jest idealną bazą wypadową do wycieczek po Południowym Tyrolu: aktywne szlaki turystyczne o różnym stopniu trudności, wszechstronne górskie trasy rowerowe, trasy wspinaczkowe i kontemplacyjne trasy dla e-rowerów. Podczas wycieczek z przewodnikiem hotelowe przewodniki turystyczne i rowerowe będą towarzyszyć Gościom kilka razy w tygodniu w najpiękniejszych zakątkach regionu oraz odkrywać osobiste wskazówki. Miłośnicy golfa mogą także liczyć na swoje pieniądze dzięki różnym polom golfowym w regionie, w tym trzyotworowym kuracjom Wellness Residence Mirabell Dolomiten. Zarówno początkujący, jak i zaawansowani narciarze zdobędą umiejętności i doskonalą technikę dzięki pomocy doświadczonych trenerów.
Możesz wygrać to:
Trzy noce dla dwóch osób w Rezydencji Wellness Mirabell Dolomiten, w tym wyżywienie dla trzech osób (bufet śniadaniowy, popołudniowa przekąska z zupami, sałatkami i ciastami, a także kolacja z wieloma daniami w godzinach wieczornych z bufetem sałatkowym).

Jak wygrać:

Odpowiedz na nasze pytanie konkursowe i wypełnij formularz uczestnika. Data zamknięcia zgłoszeń to 9 października 2018 r.