Podróżować

Ekskluzywny hotel miejski: czas na starym mieście w Dreźnie

Anonim

Wygraj krótką przerwę w Dreźnie i daj się rozpieszczać w hotelu HYPERION Dresden am Schloss

Czas spędzony w Dreźnie

Niezwykle piękna, bogata w historię, wyjątkowo twórcza i różnorodna - tak Drezno prezentuje się odwiedzającym. Można go poczuć w każdej części miasta: nad brzegiem Łaby, z widokiem na barokową panoramę, na placu przed przebudowanym kościołem Frauenkirche lub w środku kolorowego gwaru nowego miasta. Hotel Hyperion Dresden położony jest w samym sercu Starego Miasta w Dreźnie, w bezpośrednim sąsiedztwie licznych sklepów kulturalnych. Znajduje się on na zamku H-Hotels.com. W zabytkowym budynku znajduje się taras na dachu, który zachęca do relaksu, szczególnie latem.
235 pokoi i apartamentów o różnych wnętrzach pokoi jest elegancko umeblowanych i zapewnia maksymalny komfort. Z wielu pokoi roztacza się fantastyczny widok na Residenzschloss lub Frauenkirche. Nowatorskie łazienki na otwartym planie wyposażone są w prysznic, a niektóre dysponują dodatkową wanną.
Zapewniamy także kulinarne samopoczucie hotelu HYPERION Dresden am Schloss. Rano zróżnicowane śniadanie w formie bufetu serwowane jest w restauracji Wohntube. W ciągu dnia regionalne i międzynarodowe specjały serwowane są z karty.

Taras na dachu hotelu Hyperion Dresden

Spa i centrum fitness w hotelu Hyperion Dresden am Schloss mieszczą się w zabytkowych piwnicach z kamienia z XV wieku. Goście doświadczą przyjemnego relaksu w fascynującym połączeniu historycznych skarbców i nowoczesnego wzornictwa. Dla romantyków i tych, którzy chcą doświadczyć wyjątkowego i niezwykłego wieczoru, hotel otwiera spa na "prywatną noc spa". Pary lubią romantyczny pobyt we dwoje i dostęp do prywatnej sauny.
Możesz wygrać to:
Dwie noce w hotelu HYPERION Dresden na zamku H-Hotels.com, w tym śniadanie, trzydaniowy posiłek w nowoczesnej restauracji z napojami. Zwycięzcy będą mogli również skorzystać z prywatnej nocy spa, a specjalna sekcja będzie dostępna dla zwycięzców w ciągu dwóch godzin. Odkupienie na żądanie i dostępność.

Jak wygrać:

Odpowiedz na nasze pytanie konkursowe i wypełnij formularz uczestnika. Data zamknięcia zgłoszeń to 9 października 2018 r.

Więcej informacji: //www.h-hotels.com/