Podróżować

The Almdorf: luksusowy wypoczynek z gwarancją spokoju

Anonim

Almdorf w Karyntii oferuje trwałość, luksus, spokój i tradycyjny urok dodatkowej klasy. Rekolekcje w górach Austrii.

Na wysokości 1400 m znajduje się górny płaskowyż luksusowych domków

Magia Almdorf

Może być gorzej: widok z tarasu domku

Pośród zapierającej dech w piersiach górskiej idylli na wysokości 1400 metrów nad poziomem morza znajduje się miejsce, które nie tylko zapewnia trwały luksus, ale także aktywuje zapomniany przycisk zapamiętywania pauzy u ludzi (tak, faktycznie to robią!). Alpejska wioska w Karyntii zachwyca wzajemnym oddziaływaniem dwóch światów: Na wysokich płaskowyżach położonych na różnych poziomach znajdują się z jednej strony wysokiej jakości luksusowe domki, z drugiej strony alpejskie chaty w tradycyjnym uroku i urocze restauracje.
Fantastyczne domki i chatki dla sportowców, rodzin i par
W sumie 51 chatek alpejskich znajduje się tam dla gości - tam wybór nie jest taki łatwy. Z przytulnych chat z Omaofen na domkach z własną piwnicą na wino, do trzypiętrowego luksusowego marzenia z jacuzzi i sauną to właściwe miejsce dla wszystkich! Zauważasz, że nie mówię o starej górskiej chacie z lat 50-tych

,

Po wejściu do Almdorfa ogarnęło mnie szczególne uczucie: to miejsce jest pełne uspokajającej magii i czułem się jak cały stres, całe napięcie ostatnich kilku tygodni i każdy drobny przypadek odpadł ode mnie. To jeszcze nie zrobiło żadnego miejsca na świecie! Ale bądźmy szczerzy: Wyobraźcie sobie, że stoicie na platformie na wysokości 1400 m (brak strachu wysokości jest bardzo ważny!), Otoczony górami i pięknym alpejskim klimatem, a ponadto panuje doskonała pogoda w Kaiser, a cały personel sprawi, że poczujecie się być wyjątkowym - czy martwiłbyś się pracą lub stresem? Dokładnie!

Nieopisane uczucie chaty

Wspaniałą rzeczą w tym miejscu jest to, że możesz robić, co chcesz. Masz wybór: możesz spędzić cały dzień w chacie i w prywatnej saunie i pozwolić sobie na rozpieszczanie od góry do dołu, lub możesz wybrać się na ekspedycję.
W przypadku tych ostatnich mam dobrą radę: jeśli zamierzasz pobiegać sam w górach o 7 rano, to weź ze sobą GPS. Lub przyjaciela. Albo jedno i drugie

,

Przytulne i przytulne: domki świecą czystym luksusem

Uczucie samotności

Prawdopodobnie jest tylko kilka chwil w życiu, kiedy samotność może wywołać wiele emocji pełnych radości. Almdorf jest takim miejscem i nie bez powodu roszczenie " World Peace Eco Resort ": Almdorf żyje i dzieli się swoim wyjątkowym luksusem, wyśmienitą kuchnią i urokiem tradycyjnego z gośćmi. Możesz nie tylko cieszyć się najlepszym i najzdrowszym organicznym mięsem, jakie kiedykolwiek jadłeś (oczywiście z okolicy!), Ale także spać w najwygodniejszym podwójnym sosnowym łóżku - trzy różne rodzaje poduszek są dostępne na sen.

#Viewgoals


Dzięki swoim licznym szlakom turystycznym, ośrodek zachęca do bliższego przyjrzenia się obszarowi wokół Almdorf. Jeśli idziesz w parze z naturą i tradycją, to Nockberge, z zapierającymi dech w piersi wzgórzami i świstakami, jest tym, czego szukasz. Oprócz Speika, który tylko tam rośnie, i rosnącej tam sosny, można odkryć miejsce przypominające sety filmowe i irlandzkie górskie krajobrazy, które wiją 35-kilometrową Drogę Nockalm, która jest również idealna do eksploracji tego obszaru.
Jeśli podróżujesz pieszo szlakami, możesz zafundować sobie przekąskę w jednej z uroczych i rustykalnych chat górskich, gdzie ser i korzenie pochodzą z własnej produkcji - co za uczta!

Punkt widokowy w Nockberge: nietknięta natura daleko i szeroko

Pytanie budżetowe

Z całym luksusem, oczywiście, pojawia się pytanie, co musisz położyć na weekend tego rodzaju. Jeśli podróżujesz w sezonie, musisz zapłacić co najmniej 340 euro za noc - obejmuje to również śniadanie w kabinie. Bardziej luksusowa wersja z prywatną sauną i piwnicą z winami dostępna jest od prawie 800 euro za noc.Jeśli chcesz w końcu nauczyć się koncentrować przez chwilę na rzeczach podstawowych i ponownie się spostrzegać, wówczas zaleca się wycieczkę. Pozwól się rozpieścić w Alm-Spa z Heustempelmassage, zrelaksuj się w górskiej saunie ziołowej i ciesz się gwieździstym niebem w specjalnie do tego przeznaczonej chacie Nie zdawałem sobie sprawy, że na niebie może być tak wiele gwiazd …
Jedna rzecz jest bardzo jasna: Almdorf to nie tylko trend, ale wizja:uczy cię, jak znów widzieć siebie w świecie, który żyje o wiele za szybko, i sprawia, że ​​uśmiechasz się na twarz wszystkich, gdy przechodzisz przez drewniane drzwi - przynajmniej do domu.

Miesiąc miodowy 2.0: Dla zakochanych jest nawet domek na drzewie; Gwiazdy można doskonale obserwować w łożu siana