Podróżować

Nasz autor znalazł to: najpiękniejsze mieszkanie w południowych Niemczech

Anonim

Czasem znajdujesz się w miejscach, o których nawet nie myślałeś: w miejskich ucieczkach nasz wydawca spędza weekend w wakacyjnym apartamencie w Allgäu i nie może przestać o tym mówić. Dzielona zazdrość znana jest z zazdrości - zatem niewielka część jej entuzjazmu:

Apartamenty o wyjątkowym charakterze znajdują się w malowniczym Pfronten

Idealna wyprawa weekendowa
Czasami po prostu musisz iść. Chociaż wszystko jest wspaniałe w pracy, znajomi planują już sobotni wieczór, a lodówka była już wypełniona jajami i wędzonym łososiem, przychodzi do mnie w regularnych odstępach czasu, by zmienić tapetę na czas.
Ta chwila, gdy po przebudzeniu widok nie błąka się po waszej sypialni, ale napotyka nieznane przy pierwszym otwarciu waszych oczu, zawsze jest dla mnie pyszna. Jak imponująca jest ta przestrzenna zmiana perspektywy, która staje się dla mnie jasna w górskich i dolinowych loftach w Pfronten.
Lofty górskie i doliny w Pfronten Apartamenty szczególnego rodzaju zostały otwarte w grudniu 2015 roku przez przyjazną parę Barbary i Bernda Schlachtera-Eberta, którzy już prowadzą hotel wellness Schlossanger Alp na miejscu. Łącznie osiem "loftów" różni się rozmiarem i cechami oraz ma inny punkt widzenia zarówno pod względem atmosferycznym, jak i tematycznym.

Post udostępniony przez MADAME () dnia 5 marca 2017 o 0:16


Wakacje w mieszkaniu wakacyjnym
Co przypomina wszystkie osiem apartamentów: nie wprowadzono żadnych kompromisów pod względem jakości i funkcji. Salon, strefa wellness i sypialnia są wyposażone w najnowszy techniczny know-how, a wyposażenie kuchni to przypuszczalnie każdy amatorski kucharz.
Jest to szczególnie zapierające dech w piersiach, jeśli ktoś przyjeżdża w podróż w ciemności. Następnie uderzysz w zapierającą dech w piersiach panoramę górską dopiero po przebudzeniu z pełną siłą. Z porannym słońcem na twarzy, błyszczące górskie szczyty wydają się na tyle blisko, by je dotykać, a Monachium, odległe o dwie godziny, wydaje się być nieskończenie daleko.

Ciepła i niewiarygodnie sympatyczna: gospodarze Barbara Schlachter-Ebert i jej mąż Bernhard Ebert

Lofty Berg und Tal oferują idealną symbiozę komfortu luksusowego hotelu i prywatności apartamentu wakacyjnego. Pięknie przygotowywane śniadanie serwowane jest codziennie rano w apartamencie, a centrum odnowy biologicznej w hotelu Schlossanger Alp można wykorzystać w naturalny sposób. Więcej informacji o luksusowych apartamentach można znaleźć na stronie berg-tal.com.

Galeria | Podróżuj Najpiękniejsze miejsca na świecie