Podróżować

Mieszkając w tętniącym życiem mieście portowym: ekskluzywnym hotspocie w Elbphilharmonie

Anonim

Dobra rzecz "potrzebuje Weila". Życie w Hamburgu pulsuje wśród nas, podczas gdy my rozkoszujemy się panoramicznym widokiem na port w The Westin Hotel of the Elbphilharmonie - to brzmi jak muzyka w naszych uszach …

Purystycznie piękna: Elbphilharmonia w Hamburgu urzeka wszystkich

Między portem a muzyką

Wdychaj, oddychaj i ciesz się chwilą # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

Post udostępniony przez MADAME () 31 lipca 2017 o 20:41

Nasz redaktor jest pewien: nie musisz podróżować w połowie świata za niezwykłość. Jeśli szukasz prywatnej przerwy z południa na północ Niemiec, powinieneś wybrać się na krótką wycieczkę do Hamburga. Ponieważ możesz zanurzyć się w hanzeatyckim komforcie na najwyższym poziomie.
Żaden hotel nie jest bliżej portu w Hamburgu i statków takich jak The Westin Hotel Elbphilharmonie. Powyżej sali koncertowej znajduje się luksus w klasie własnej: purystyczny, a jednocześnie elegancki wystrój wnętrz oddaje wnętrze hotelu, idealne na zdjęcia na Instagramie i wszystko, ale rozprasza. Koncentrujemy się na porcie, Łabie, firmach spedycyjnych i statkach, które pędzą co sekundę - ha!
W trybie nocnym zdecydowanie należy nacisnąć elektroniczne zasłony, ponieważ port nigdy nie śpi.,,
Mówiąc o śnie: jeśli nie masz ochoty na dziewiętnastym piętrze, spanie w takim śnie dzięki specjalnie zaprojektowanemu łóżku Westin Heavenly® - Słodkie sny gwarantowane!

Panorama dla zawrotów głowy


Jeśli nadal jesteś sceptycznie nastawiony do miejskiej atmosfery; Nie martw się: w Westin możesz uciec od wielkiego miejskiego zgiełku w samym wielkim mieście. The Westin to spokojny basen z 244 pokojami, w tym 39 apartamentami.Okna sięgające od podłogi do sufitu są absolutnym nonplusultra i prawdopodobnie zapewniają najpiękniejszy widok na port, dzięki czemu można śmiało zapłacić największym telewizorem z płaskim ekranem. Najważniejsze:sklepienie w szybie okiennej daje uczucie prawie nieważkości, więc możesz zobaczyć wodę pionowo pod twoimi stopami. Jeśli jest to zbyt trudne, możesz również przejść do pokoju ze wspaniałym widokiem na miasto.
Klejnotem wśród apartamentów jest apartament właściciela, który jest tylko raz w Westin Hamburg. Rozciąga się na ponad 160 m² i pozwala na niesamowitą panoramę 180 stopni - w tym balkon! The Masionette Suite oferuje również niesamowite widoki dzięki dwóm piętrom, w których można się prawie zatracić.
Nawiasem mówiąc, nie można uniknąć spaceru po Plaza!Na styku pomiędzy budynkiem magazynowym a nowym budynkiem możesz spacerować po całym budynku na wysokości 37 metrów i pozwolić spojrzeniu wędrować po zróżnicowanych panoramach Hamburga. Moja rada:Warto też wybrać się dwa razy, ponieważ nie odkryjesz wszystkiego podczas pierwszej trasy …

Apartament dwupoziomowy z oddzielną częścią dzienną i sypialną zapewnia miejsce na wszystko i wszystkich!

Dla miłośników i ciekawskich

Jeśli chcesz dać sobie i swojemu partnerowi wyjątkowy wieczór, nie szukaj dalej niż hotel Westin w Hamburgu. Dzięki hotelowej restauracji The Saffron nic nie stoi na przeszkodzie romantycznej kolacji przy świecach. Jeśli wolisz mniej tandetny, ale równie luksusowy, kreacje koktajlowe w The Bridge Bar są gorąco polecane. Ponadto, kto może powiedzieć "nie" napojowi z niezwykłym widokiem z okien o długości podłogi na wysokości 37 metrów? Dokładnie.
Na noc w pokoju Deluxe Panorama z widokiem na cudowną Łabę trzeba leżeć między 300-500 euro za osobę na tydzień. W weekend jest o wiele więcej. Kto nie chce się obejść bez pakietu, powinien mieć w kieszeni około 800 euro za jedną noc. Widok jest jednak bezcenny.

Odpoczynek i przyjemność: obie obiecuję w Westin, obiecuję!

Fasety miasta portowego

Dla przedsiębiorczych, którzy nie chcą po prostu doświadczyć The Westin, Hamburg ma wiele do zaoferowania. Aby nie wymienić wszystkiego od AZ, mam prywatne hotspoty, które chciałbym polecić Państwu z dala od atrakcji turystycznych: Odwiedź małą kawiarnię Carroux w Treppenviertel w Blankenese, wypij filiżankę kawy, a następnie idź wzdłuż plaży Elbe do Lądujące mosty - tak przy okazji, że ciągle pada w Hamburgu, nie jest prawdą!
Następnie kup bilet i popłyń promem do Finkenwerder, droga jest tu po drodze.
Bar na dachu: 20 w Hamburgu
Resztę dnia możesz spędzić z wypróbowanymi klasykami, takimi jak ogród botaniczny Planten un Blomen, Outer Alster, katedra w Hamburgu lub z zakupami - nigdy nie będzie to nudne!