Podróżować

Badrutt's Palace: Gdzie luksusowy luksus nie czuje się zmuszony

Anonim

Co powinieneś zrobić, jeśli dostaniesz magię domu? - Należy wejść. W tym przypadku w świecie pełnym luksusu, ekskluzywnej obsługi i spokojnych nocy wśród nieopisanej górskiej scenerii. Witamy w Pałacu Badrutt w St. Moritz.

Pałac Badruttów w zimie: marzenie

Mit o St. Moritz

" St. Moritz to znacznie więcej niż tylko społeczeństwo, wiele futerkowych i sportów zimowych " - powiedziała Susi Wiprächtiger, która oprowadzała mnie po historii St. Moritz. Pieszo przechadzaliśmy się obok luksusowych sklepów, takich jak Gucci, Bogner, JetSet, Dolce & Gabbana i Louis Vuitton, gdy słońce świeciło nad nami. "Wioska" liczy zaledwie 5000 mieszkańców, w sezonie zimowym populacja wzrasta do około 12.000 - nic dziwnego, odkąd wynaleziono zimowe święta i nowoczesne sporty zimowe, a Zimowe Igrzyska Olimpijskie odbyły się dwukrotnie. Światło elektryczne ma tu swoje źródło także na wysokości 1800 m nad poziomem morza.Susi wyjaśnia również, że St. Moritz zawdzięcza swoje znaczenie mineralnym źródłom, które znane są od ponad 3000 lat. "Niestety, miasto nie robi wystarczająco dużo w tym zakresie", żałuje.
Dzisiaj St. Moritz jest szczególnie wdzięczny za wspaniałe hotele i niezrównaną gastronomię - dlatego właśnie przeniosłem mnie do tego cudownego miejsca.
Hotel Badrutt's Palace z uprzywilejowaną lokalizacją nad jeziorem St. Moritz jest prawdopodobnie najbardziej znanym hotelem w Alpach i ikoną St. Moritz Fünfsternehotellerie; więc już wychodzę. I naprawdę, to, czego się oczekuje, to coś więcej niż hotel: to miejsce, w którym możesz stać się małą rodziną, czujesz się całkowicie komfortowo i chcesz za nic. Latem 280 pracowników dba o dobre samopoczucie gości, w sezonie zimowym jest ich nawet 520.Filozofia domu nie jest bez powodu " nie jesteśmy niczym zbyt wielkim".

Post udostępniony przez Nele D. () w dniu 15 sierpnia 2017 o 13:33

Idealna lokalizacja

Czy ci się to podoba, czy nie, nie możesz przegapić Pałacu Badrutt. Wyższe niż reszta, oferuje wyjątkowy widok na jezioro i góry. Rano, góry znikają za mgłą i pojawiają się kilka minut później tak szybko, jakby ktoś tam wyczarował - dzień dobry w St. Moritz!
Bezpośrednio przed drzwiami jest prawdopodobnie najbardziej ekskluzywna ulica handlowa, Via Serlas.W samym środku zamiast tutaj jest motto i czułem się bezpośrednio zaproszony do zakupów na oknie.


Doświadczenia w Pałacu Badrutt

Na mój pobyt dostałem bardzo wyjątkowy program: trening z wykwalifikowanym trenerem osobistym, 90-minutowy zabieg na twarz z produktami wysokiej jakości, jak już używa Madonna, wycieczka do Muottas Muragl w Górnej Engadynie i rewelacyjna prywatna wycieczka po St. Moritz. Tutaj znajdziesz coś dla siebie, niezależnie od tego, czy chcesz się wyczerpać, czy po prostu odpocząć.

Post udostępniony przez MADAME () w dniu 9 sierpnia 2017 o 13:29

Żadne życzenie nie zostanie odrzucone

Specjalny prezent: słoń w pałacu Badrutt

Kto może twierdzić, że przebywał w hotelu, w którym słoń stał w holu?Życzenia niektórych gości hotelowych są po prostu trochę niezwykłe. Więc Man (s) rozdał słonia na rocznicę jego ukochanej - dlaczego nie?
Chociaż podczas mojego pobytu nie było żadnych wyjątkowych życzeń innych gości hotelowych, mieliśmy fantastyczny Rolls Royce Phantom, w tym dostępny szofer, który zawiózł nas przez St. Moritz. Jak wyjątkowe jest to doświadczenie, kiedy ludzie na ulicy machają do ciebie - hm, czy oni mają na myśli mnie?

Apartamenty

Ciekawostka: Alfred Hitchcock był stałym gościem w Pałacu Badrutt, a nawet ma własny apartament: The Hitchcock Suite.To prawie wina winy za film "Ptaki", ponieważ tutaj w pokoju numer 501 powinien był wpaść na pomysł. Wystrój jest nieco wyjątkowy i musi się do tego przyzwyczaić, albo go kochasz, albo nie.
Wiele drewna spotyka się ze skórą i żółtą musztardą, nie może zabraknąć barokowych wzorów. Na jedną noc ten apartament jest zdecydowanie wyjątkowym przeżyciem, a więc dostaje moje osobiste rekomendacje. Kto wie, jakie kreatywne moce wciąż tam śpią?

,

Spektakularne są apartamenty z widokiem na jezioro i dużym balkonem, który zachęca do relaksu i zatrzymania się na chwilę.
Badrutt's Palace ma 157 pokoi i 37 apartamentów.Ceny wahają się od 490 do 25 000 franków za noc.

Gdy wchodzisz do apartamentu Hitchcocka, pojawia się magia specjalna

Cześć, jestem twoim kamerdynerem

,

Pałac Badrutt's zaskakuje drobnymi rzeczami, które sprawią, że Twój pobyt będzie niezapomniany. Oprócz znanej specjalności Engadin Nusstorte (nawet bezglutenowej!), Która spodziewała się mnie zaskoczyć, uwzględniono minibar w apartamentach, a także kanał filmowy wieczorem, by zabić czas. A jeśli potrzebujesz czegoś

,

następnie zapytaj swojego lokaja.Pomoże ci w słowach i czynach - ekskluzywna usługa.
Badrutt's Palace w St. Moritz to wyjątkowe miejsce. Nawet jeśli jesteś otoczony luksusem na świecie, nie będziesz zmuszony do tego w jakikolwiek sposób, a poczujesz się jak w domu. Personel działa mniej jako zwykła usługa, ale jako rodzina: znacie się, pozdrawiacie i pamiętacie wszystkie życzenia. Musiałem wspomnieć o mojej soi latte tylko pierwszego dnia … :)