Podróżować

PURADIES na Ziemi - Weekendowe Dni Perły Białej Perły

Anonim

34 etapy, 170 godzin rozrywki: Dni Białej Perły są dla każdego, kto chce się dobrze bawić, grać w dźwięki, gotować, a jednocześnie odpocząć.

Snowshoeing to program Dni Białej Perły

Czas spędzony w Austrii

Raz w roku w Saalbach panuje sytuacja wyjątkowa: Dni Białej Perły wzywają narciarzy, miłośników kulinarnych i miłośników górskich z całego świata do spędzenia niezapomnianych chwil - i wciąż jest czas na dobre samopoczucie.

PURADIES na ziemi

Nasza redaktorka udała się do znanego na całym świecie raju wakacyjnego Saalbach-Hinterglemm, aby całkowicie się zrelaksować w górach i odpocząć. Saalbach to ośrodek wypoczynkowy w Alpach Austriackich, położony na południowy zachód od Salzburga, który jest szczególnie znany ze swoich ośrodków narciarskich.

Śnić i pozostać pięknymi: Puradies in Leogang

Weekend pełen zabawy i relaksu, idealna pogoda i oczekujcie mojego przyjaciela i mnie w Austrii. Będziemy mieszkać w hotelu PURADIES w Leogang, który od razu urzeka mnie swoim wyjątkowym alpejsko-nowoczesnym stylem, inspirowanym naturą i drewnem. Dodaj do tego bajeczne tło Leoganga Steinberge, które zaprasza nie tylko do wędrówek, ale także do marzeń. Wszystko wymaga czystej wolności, niepowtarzalnego wypoczynku i relaksu - idealnego, by odzyskać od Dni Białej Perły w międzyczasie.


Dni górskich białych pereł

Big Bang One Click Frosted Carbon Diamonds - marzenie

Opierając się na pięciu filarach dźwięku, kulinarnych, narciarstwa słonecznego, alpejskiego i zdrowego stylu życia, wpmdays oferuje również wiele różnorodnych i niezapomnianych wrażeń przy stokach. Głównym sponsorem całości jest nie mniej luksusowa marka Hublot, która jest hołdem dla francuskich Alp z ograniczonymi " Alpy Wielkiego Wybuchu ".
Każdy, kto nie lubi narciarstwa lub nie lubi, ale oferta wpmdays oferuje zróżnicowany program: w rakietach śnieżnych, zumbie, skokach sprawności fizycznej lub jodze na śniegu przynosi metabolizm na pełnych obrotach, a także jest świetną równowagą do przeskakiwania lokacji: na dzień są co najmniej dwa fantazyjne lokacje, w których można napić się drinka lub dwóch, a także pysznego jedzenia od godziny 12:00. Oprócz znanych gwiazdorskich szefów kuchni, takich jak Alfons Schuhbeck, nowości, takie jak Kristian Elbo z "Sushi Lovers" z Kopenhagi, dostarczają również przysmaków. Więc nie będziesz głodował.

Zachowaj ciepło i świetnie wyglądaj: Canada Goose zadbał o dobrą zabawę na stokach pomimo zimna

Trzydziestu muzyków z gatunków Deep House, Jazz i Soul, a także liczne występy rozrywkowe na żywo w chatach, restauracjach i hotelach w regionie, sprawiają, że wszyscy poruszają się mniej lub bardziej - nastrój jest wyjątkowy! Jeśli masz czas i motywację, możesz świętować co 17 dni. Zdecydowanie warto.

Rakiety śnieżne w Hinterglemm

Jeśli nie podoba ci się to tak dziko, ale trochę ciszej, zarezerwuj wycieczkę z przewodnikiem na rakietach śnieżnych podczas wpmdays. Absolutnie godne polecenia jest tutaj karta członkowska VIP:Usługa transferu (taka jak Klasa S lub Klasa G Mercedesa) prowadzi nas do jednej z lokalizacji lub do zajęć sportowych. W najpiękniejszym słońcu, przeszliśmy przez śnieg ze śnieżnymi butami w sumie 5 km i zatrzymaliśmy się w alpejskiej chacie. Zasłużone jedzenie oczywiście nie zniknęło. Nawiasem mówiąc, w przypadku właścicieli kart członkowskich uwzględniono program Healthy Lifestyle.
Ale dlaczego warto się zrelaksować w górach, mieszając z wellness i imprezą? Proste: Ponieważ ważne jest, aby znaleźć równowagę dla siebie, a tym samym nauczyć się na nowo odkrywać i docenić małe i proste rzeczy w życiu. Chociaż może to zabrzmieć nieco sromotnie:podczas wpmDays nie musisz się niczym martwić i możesz w pełni cieszyć się chwilą i życiem.
Nawiasem mówiąc, kolejne WPMDays odbędą się w dniach 15.03 - 31.03.2019.