Życie

Zawsze pozostawiasz niezapomniane wrażenia!

Anonim

Chcesz wszędzie pozostawiać trwałe, pozytywne wrażenie? Te pięć wskazówek pozwoli Ci pozostać w niezapomnianej pamięci.

Pierwsze wrażenie zawsze się liczy

Nieśmiertelność jest kwestią taktyki

Czysta materia smakowa

Jeśli jesz, jesteś bardziej atrakcyjny dla mężczyzn

żywność

Każdy z nas chce jakoś być nieśmiertelny. Przerażenie jest wynikiem badania, zgodnie z którym 90% wszystkich informacji, które komunikujemy ze sobą, jest z perspektywy czasu zapomnianych.Wszystko. Bez względu na to, jak bardzo staramy się wywierać na kimś dobre wrażenie, w końcu na próżno i zapomniano.
Test: jak wpływasz na innych?
Ale nie wszystkie nadzieje są jeszcze stracone: jest tak naprawdę kilka taktyk, jak pozostać niezapomnianym. Naukowiec kognitywny i autorka, z której mogę zignorować Carmen Simon wyjaśnia, że ​​największym błędem, jaki popełniają ludzie, jest to, że przeceniają znaczenie celów i nie doceniają wpływu istniejących nawyków.
Zapewnisz, że 90% Twojego wyglądu na pewno nie zostanie zapomniane:
1. Pokaż emocje
Zwróć uwagę na to, jak inni reagują na pewne rzeczy i korzystaj z emocjonalnych chwil dla siebie. Zawsze zapamiętuje się wkraczanie w emocje innych ludzi, mogą to być prywatne wspomnienia lub problemy osobiste. Automatycznie budują bardziej intensywny związek z ludźmi, którzy robią dobre wrażenie.
2. Powtórz swój punkt widzenia
Badanie Carmen Simon wykazało, że trzykrotne próby postrzegania informacji przez mózg były ważne.Dlatego rozsądniej powtarzać to, co mówisz częściej.
3. Prosty i nieskomplikowany
Korzystaj z własnych doświadczeń, zamiast tylko odtwarzać informacje, które możesz mieć z Wikipedii lub innych platform. Wspomnienia mają większą wagę i znaczenie - którzy dzielą się swoimi własnymi szczątkami w innych.

4. Dołącz słuchacza
Pozwól swoim słuchaczom stać się częścią całej rozmowy. Ich zaangażowanie w rozmowę i reagowanie na nie pozostanie w ich pamięci, ponieważ oni sami stają się częścią całości. Już prawie zaczęli, publiczność wzięła udział.
5. Zaskocz ludzi
Ten punkt jest oczywisty: dostarcz momenty, których nikt się nie spodziewał. Ludzie pamiętają więcej o rzeczach irytujących, przerażających lub niezwykłych.

Galeria | Estetyka Ładne i łatwe