Podróżować

Glamping: Tak wspaniały jest festiwal Wilderness w Anglii

Anonim

Dla wszystkich miłośników festiwali, którzy nie chcą przegapić komfortu: The Wilderness Festival w Anglii oferuje wspaniałe występy na żywo, literaturę, kulturę i kulinarne przysmaki. A jeśli chcesz, możesz zdecydować się na glamping zamiast kempingowania. Nasz redaktor spędził dwa niezapomniane dni w Oxfordshire z Victorinox i znalazł spokojny sen mimo głośnej muzyki

Festiwal Wilderness

Post udostępniony przez MADAME () w dniu 5 sierpnia 2018 r. O godzinie 4:46 czasu PDT

Glamping zamiast kempingowania? Kiedy moje uszy to usłyszały, stałem się świadomy: unikam (niestety) większości festiwali, ponieważ brakuje mi własnego odosobnienia i komfortu, smutny, jak może się wydawać. Oprócz kempingu, Wilderness Festival w Anglii oferuje również "Boutique Camping" - i byłem gotowy na to doświadczenie.
Festiwal Wilderness w Anglii, a dokładniej w Cornbury Park w hrabstwie Oxfordshire, nie ma typowych festiwalowych klisz. Niepokojący pijani ludzie, nieżyczliwość lub brudne urządzenia sanitarne (zwane także Dixis) na próżno tu wyglądają.
Festiwal dla wolnych duchów i wolnomyślicieli, dla rodzin, przyjaciół i par, dla smakoszy i maniaków fitness.W tym samym czasie możliwa jest relaksacja i hałaśliwe świętowanie. Przez trzy dni nie tylko można się chlubić muzyką, ale można także korzystać z doskonałych warsztatów, robić zakupy na miejscu, pić szampana lub relaksować się w spa na świeżym powietrzu.
Moja osobista rekomendacja: Warsztaty " Planowanie wyprawy z Ness Knight " w domu Victorinox były warte co sekundę - nawet jeśli te historie z zewnątrz nie mają nic wspólnego z glampingiem, oczywiście.

Colonial: House of Victorinox at the Wilderness Festival to oaza odkrywania i relaksu

Glamping to nowy kemping

Glamping, co to jest? Przede wszystkim słowo portmanteau z terminów " camping " i " glamour ". Ten rodzaj wakacji staje się coraz ważniejszy i coraz ważniejszy. To nowoczesny sposób biwakowania, łączący naturę ze stylem i wygodą.Zaleta: nie musisz przynosić własnego sprzętu, takiego jak namiot i spółka, ale możesz podróżować bez stresu i bez bólu pleców. Zamiast przebywać w namiocie, miejsca noclegowe, takie jak namioty, kampery lub większe namioty, to idealne oazy do spania.


Zakwaterowanie w Wilderness Festival

Ci, którzy chcą zrezygnować z kempingu i samokonstrukcji, będą zakwaterowani w okolicy " Boutique Camping ". Korzyści z glampingu są idealne dla prawdziwych miłośników komfortu:
- W okolicy znajduje się całodobowa recepcja - zamelduj się w hotelu
- Walizki są przewożone przez concierge na terenie campingu
- Szlachetne i czyste zaplecze sanitarne zamiast toalety leśnej lub Dixies
- Tipi jest przestronne i ma połączenie zasilania i prawdziwe łóżko
- Obszar ma własną restaurację
Oczywiście, Glamping oferuje kilka gadżetów, których nie znajdziesz na campingu. Bez twardych materacy, bez ciasnych śpiworów, a przede wszystkim bez namiotów, gdzie nie można nawet usiąść prosto.
Fajną rzeczą jest to, że pomimo luksusu nie musisz rezygnować z romansu z ogniska: nadal doświadczasz wspaniałej atmosfery festiwalu i możesz położyć się z ukochaną w trawie i słuchać muzyki, bez ciebie na zimny i niewygodny obóz musi myśleć. I to jest piękno glampingu: być w naturze i wciąż czuć się dobrze.