Podróżować

Studium: W tych miastach miłość jest drogą przyjemnością

Anonim

Czasami chcemy rozpieszczać naszego partnera, cieszyć się wspaniałymi godzinami wspólnoty lub po prostu uśmiechać się małym gestem. Ale jak kosztowna jest kolacja przy świecach w Berlinie, wizyta w kinie w Madrycie czy bukiet róż w Nowym Jorku? Rezultat badania kwiaciarki online BLOOMY DAYS jest zupełnie otrzeźwiający.

Dzień w dzień może być bardzo drogi w niektórych miastach

Monachium jest najdroższym niemieckim miastem

Ten

Dlaczego kobiety nigdy nie powinny rezygnować z poszukiwania jednego (fryzjer)

fryzury

W ramach dochodzenia, najbardziej popularne działania i prezenty na Walentynki zostały zbadane w 50 miastach na całym świecie oraz w 15 niemieckich miastach. Badanie pokazuje, że Drezno z 510, 5 euro wśród 15 niemieckich miast jest najtańsze na prezenty i zajęcia w walentynki, a Monachium z 718, 83 euro jest najdroższe. Jeśli chodzi o budżet, który musisz spędzić na romantyczny dzień w Monachium, możesz zrobić to samo w Dreźnie - a także masz pieniądze na loty!
W Monachium trzeba odrzucić kilkanaście róż już za 37 euro. W Essen tylko 20 euro - Deal!
Jeśli chcesz zjeść pyszny i luksusowy wieczór w restauracji wyróżnionej gwiazdką Michelin, powinieneś udać się do Norymbergi. Mając nieco poniżej 235 euro, lepiej uciec niż w Baden-Baden: tutaj koszt wina i obiadu wynosi około 340 euro.
Jeśli wolisz iść do kina niż do restauracji, powinieneś być ostrożny: Najdroższym miastem na dwa bilety do kina i przekąski jest Hamburg z przeciętną 35, 30 euro - zastanów się dwa razy, czy thriller akcji chce zobaczyć swojego chłopaka całość jest naprawdę tego warta.

UCZYNIENIE PARTNERA SZCZĘŚCIE NA MAŁE PIENIĄDZE Rezultat jest jasny: jak głęboko musisz sięgnąć do kieszeni, by dać radość ukochanej osobie, zależy od tego, w którym mieście mieszkasz. Na przykład te same prezenty walentynkowe w Pradze kosztowały 430, 85 euro, co kosztowało 1 237, 45 euro w Los Angeles.Potem wolelibyśmy polecieć do Pragi!
Całe badanie i procedurę analizy danych można obejrzeć na stronie www.bloomydays.com/en/valentinstag-geschenk-und-blumen-index-eur/.