Podróżować

Czy naprawdę taniej jest kupić produkty kosmetyczne samolotem?

Anonim

Wyszukiwarka lotów porównała ceny popularnych produktów do pielęgnacji z linii lotniczych i sklepów internetowych i doszła do ciekawych wniosków.

Dzięki tym produktom oszczędzasz bezcłowy W beztroskim wakacyjnym klimacie zwykle bardzo łatwo jest kupić perfumy w samolocie lub skorzystać z luksusowej maski, która jeszcze bardziej poprawia wygląd skóry. Pomimo bardzo popularnych rabatów, pojawia się pytanie, czy zakupy kosmetyków w samolocie są naprawdę zawsze tańsze niż w sklepach internetowych odpowiednich marek.
Wyszukiwarka lotów swoodoo.com porównała teraz ceny popularnych produktów do pielęgnacji z linii lotniczych i sklepów internetowych i osiągnęła interesujące wyniki. To, czy naprawdę oszczędzasz, gdy robisz zakupy w odległości dziesięciu kilometrów, zależy w dużej mierze nie od etykiety, ale od rozmiaru opakowania i dystrybucji etykiety.
W przypadku perfum o wielkości do 50 ml oszczędności sięgają nawet 20 procent, podczas gdy większe warianty w sklepach internetowych są zazwyczaj tańsze. Julia Stadler Damisch, dyrektor regionalny w swoodoo wyjaśnia, kiedy warto spojrzeć na Internet porównawczy: "Specjalne rozmiary lub produkty międzynarodowych producentów, które często są dostępne tylko w połączeniu z drogimi kosztami wysyłki, zdecydowanie należą do pokładowej listy zakupów".

Galeria | Hotel Dive