Podróżować

Planowanie podróży na Pintereście: Gdy tylko Valencia spełni nasz gust, proszę!

Anonim

Gdzie powinna iść podróż? Do Walencji na południowo-wschodnim wybrzeżu Hiszpanii! Na Pinterest zaplanowaliśmy krótką wycieczkę do Walencji i od razu chcielibyśmy spakować nasze torby

,

Krótka podróż do Walencji

Nie zawsze musi to być Madryt lub Barcelona, ​​wręcz przeciwnie! Piękne portowe miasto Walencja jest wciąż prawdziwym zakątkiem wiedzy i świetną, zrelaksowaną alternatywą. Od kulinarnych, kulturalnych lub architektonicznych atrakcji, poprzez szerokie plaże miejskie, modne osiedla i gorące wyprawy - zaplanowaliśmy krótką wycieczkę na południowo-wschodnie wybrzeże Półwyspu Iberyjskiego na Pintereście i wybraliśmy nasze własne gorące miejsca.

Złożenie osobistego programu wakacyjnego z Pinterestem jest cudownie łatwe - lub tak, jak mówią w Hiszpanii. Funkcje sortowania są szczególnie odpowiednie do tego celu: po prostu stwórz Pinwannd "Valencia" i zgodnie ze swoim gustem odpowiednie podfoldery do pożądanych kategorii, takich jak hotel, restauracje, atrakcje i wskazówki dotyczące zakupów, a także wszystkie wskazówki na miejscu szybko na telefon pod ręką,
A jeśli chcesz, możesz zamieścić swoje osobiste zdjęcia z wakacji i zbierać swoje ulubione wskazówki z innymi użytkownikami po podróży.

I odejdź

Noclegi

Tyle już jest pewnych, jeśli chodzi o noclegi, które Valencia ma tak wiele do zaoferowania: od przytulnego noclegu ze śniadaniem po stylowe hotele - tutaj każdy ma gwarancję znalezienia odpowiedniego zakwaterowania na swoją krótką wycieczkę. W każdym razie znaleźliśmy coś!

City Guide Trzecie co do wielkości miasto w Hiszpanii jest niezwykle różnorodne i naprawdę ma coś dla każdego. Od mil piaszczystych plaż, przestronnych parków, zabytkowych budynków po futurystyczną architekturę. Nasza osobista lista obowiązkowa: Miasto Sztuki i Nauki, Lonja de la Seda (Jedwabna Wymiana), Jardín del Turia (Turia Park), dzielnica El Carmen i oczywiście miejska plaża Playa de Malvarrossa.

Usługi gastronomiczne Przynajmniej tak urozmaicony pokaz Walencji od strony kulinarnej. Czy w regionie typowe tapas, ryby i owoce morza w różnych wariantach lub - ¡claro que si! - światowej sławy Paella - już teraz czekamy na smak naszych licznych przysmaków.

Wycieczki jednodniowe I gdybyśmy poczuli chęć wyjazdu na całodzienną wycieczkę, mielibyśmy niezliczone możliwości. Nasze ulubione wycieczki jednodniowe: gorące źródła Montanejos i malownicze nadmorskie miasteczko Peniscola.

Bueno, nasze planowanie zakończyło się sukcesem! Teraz wszystko, co musimy zrobić, to zarezerwować i spakować - podróż może się rozpocząć!

Galeria | Gwarancja wyjazdu na wycieczkę po mieście