Ludzie

Natalia Wörner

Anonim

Aktorka Natalia Wörner o poszukiwaniu duchowości, uziemienia i kobiecości. I dlaczego sieci kobiet są ważniejsze niż kabaretki.

Aktorka Natalia Wörner na Berlin Fashion Week.

Natalia Wörner, lat 47, promieniuje na ekran lub na zdjęciach taką magnetyczną intensywnością, że jedno zdumiewa osobiste spotkanie przede wszystkim delikatnym wycofaniem jej wyglądu. Mówi cicho iz przyjemnością w mistycznych obrazach. Przykład? Proszę, " Przeniesienie mnie całkowicie do języka angielskiego było dla mnie wielkim wyzwoleniem ." Odzyskanie zaprojektowanego języka, wypełnienie nieużywanego, emocjonalnego płótna, było dla mnie jak narodziny. "

Galeria | Utrata wagi Naturalny spalacz tłuszczu

To, co urzeka Natalię Wörner, to oczy, które w mglisty dzień migoczą szaro-zielonymi jak morze. Spotykamy się w Berlinie, mieście, w którym od dziesięciu lat mieszka w Stuttgarcie aktorka. Po ukończeniu studiów rozpoczęła karierę jako modelka w Paryżu i Nowym Jorku, studiowała w Actor's Studio, zaczęła w Hamburgu w teatrze, najpierw w off-produkcjach, potem w Kammerspiele i stabilnie utrzymywała się w wielu filmach telewizyjnych i niemieckim kinie.

Natalia Wörner i Robert Seeliger w 2007 roku

W 1994 roku podczas sesji do "Die Sieger" Dominik Graf poznała swojego towarzysza aktora Herberta Knaupa, który do 2001 był jej partnerem. Na planie "Miss Texas" Ute Wielands zakochała się w 2004 roku w kanadyjskim serialu Roberta Seeligera.Pierwsze wakacje zabrały dwóch do Thai Khao Lak - w środku tsunami. Horror, wspólne przetrwanie - silna więź. Obaj pobrali się, syn Jacob-Lee, dzisiaj 8. 2008, para rozwiodła się. Rozmawialiśmy z Natalią Wörner o zmianach, wyzwaniach i dlaczego jej rola jako Ellen w kręcenia bestsellerowej powieści Kena Folletta " Filary Ziemi " była dla niej kluczowa, co, jak mówi, jest "niezbędną kobiecością". skonsolidować się.
W jakim stopniu postać z najgłębszego średniowiecza jest dla ciebie wzorem w naszych czasach?
Ellen jest kobietą pierwotną, ponadczasową, w sensie duchowym, kobietą, którą naprawdę chcesz być. Jest to przeciwieństwo konglomeracji siłowo-politycznej męskich fantazji, które kościół reprezentował w tym czasie - i to się nie zmieniło dla mnie po dziś dzień. Wykorzystuje wszystkie swoje moce jako uzdrowiciel i czarownica, dlatego musi uciekać do lasu i musi toczyć ogromną walkę o przetrwanie dla siebie i swojego syna. Pełne działanie z jej kobiecej esencji, bycie samowystarczalnym i autonomicznym, robi na mnie wrażenie. I ta wspaniała moc miłości, z której korzysta taka kobieta jak Ellen i daje jej niesamowicie silny wewnętrzny kompas do ręki. Ta rola była darem, który podniósł mnie właśnie wtedy, gdy byłam naprawdę gotowa i otwarta, by w pełni wejść w tę kobiecość.
Jaki jest klucz do miłości do ciebie?
Wiedząc, że to nie przydarza się Tobie, ale jest czymś, czym się rozpraszasz. Aby czuć i otrzymywać miłość, musisz być w swoim własnym centrum. Kiedy ty, tak jak ja, masz małe dziecko, widzisz w nim tę pierwotną moc, tę nieskończoną zdolność do miłości i wielkoduszności.To jest ta delikatność, którą mój syn ma nadal, mam nadzieję, że pozostanie dla niego źródłem mocy.

Galeria | Jedzenie Lekkie i smaczne

Co charakteryzuje twoje życie rodzinne po rozstaniu z ojcem Jakuba?
Konsekwencja.Już jako para, ale jako ojciec i matka jesteśmy oboje bardzo obecni, dobrze się rozumiemy i udało nam się twórczo podzielić obowiązki i stworzyć ciągłość.Z pewnością nie tak, jak kiedyś to sobie wymarzyłeś, ale w formie dobrej wspólnej płaszczyzny.
Jakie są najważniejsze rzeczy, które chcesz dać swojemu dziecku?
Dwoje z nas chodzi o podniesienie naszego dziecka do samozatrudnienia i uczenie go szacunku.Ton, który króluje z nami, pozostawia miejsce dla szacunku dla dziecka. Często jestem głęboko zszokowany, gdy widzę, jak dzieci, które wciąż są całkowicie niewinne, są rozbierane przez rodziców. Dziecko, które nie ma szacunku, nie będzie miało go przed rodzicami - i środowiskiem społecznym.
Jakie były kluczowe punkty zwrotne, które nadały Twojemu życiu nowy kierunek?
Tsunami z pewnością było punktem zwrotnym, doświadczeniem, które głęboko wpłynęło i zmieniło moje wartości, przestawiło sprawy. Dla mnie coraz więcej polegało na nauce odkrywania siebie, nawet jeśli moja droga jest wyłożona lękami i przeszkodami.Jako swego rodzaju zwierciadło własnego uziemienia, ostatnie kilka lat miało stać się matką, aby uchwycić odpowiedzialność, w której nagle oznacza się inną żywą istotę, aby móc zmniejszyć własne potrzeby.

Natalia Wörner na premierze "Filarów ziemi" w 2010 roku.

Co pomaga ci w samopoznaniu?
Swoją siłę czerpię z medytacji, która zawsze musi być włączona w moje codzienne życie, a ja spędzam wolny czas w odosobnieniu "Instytucie Przebudzonych Kobiet", który założył Chameli Ardagh. Te warsztaty, ostatni raz na Korfu, to moje wyspy, duchowe, terapeutyczne stacje benzynowe.
Czy jesteś kobietą-kobietą?
Jeśli przez jakiś czas żyjesz tylko wśród kobiet, zmienia się percepcja. Wszystkie te głupie uwarunkowania, aby zobaczyć inne kobiety jako konkurentów na pierwszym miejscu, odpadają i stwarzają miejsce dla wyjątkowo szczerej, podatnej na zagrożenia słabości.To tworzy rodzaj energii życiowej, w której należy się poruszać.
Dorastali w domu kobiet. Jak to zrobiłeś?
Bardzo. Moja siostra i ja jesteśmy rozwodowymi dziećmi, dorastając z matką, prababcią i prababcią. Jako dziadek mój tata jest dziś bardzo zintegrowany, ale moimi najbardziej zaufanymi towarzyszami są kobiety, nawet dziewczyny, paczka wilków alfa.Najbardziej zrównoważonym zasobem dla mnie były i pozostają sieci kobiece, o wiele ważniejsze niż kabaretki.
I co doceniasz w związku z mężczyzną w twoim życiu?
Napięcie wynikające z różnicy, uważam za bardzo ekscytujące i ubogacające i głęboko piękne. Kto na razie jest dla mnie tajemnicą na razie.

Galeria | Modele modelowane