Styl

Wciąż zakochany w Worki Wiadro

Anonim

Worki na wiadro już się nie skończyły! Dzięki dużej ilości miejsca i jeszcze większemu stylowi torba Bucket Bag stała się ulubioną torbą blogerów mody i redaktorów mody. Oto faworyci MADAME.de-Redaktion - i do tego trzeba, na raz, nie ma miejsca na liście oczekujących!

Ulubiona część Fashion Crowd, the Bucket Bag (autor: Mansur Gavriel)

Torba na łyżkę Mansur Gavriel

Model styl

8 znaków, że jesteś zawsze dobrze ubrany

20 zdjęć

moda

Utrata trendu stanowiła amerykańska manufaktura skórzana Mansur Gavriel, której minimalistyczna torebka na kubełek z kontrastującym kolorystycznie wnętrzem szybko stała się ulubieńcem mody. Fakt, że worki Bucket Mansura Gavriela pojawiły się tylko w niewielkich ilościach w sklepach, a zatem wyprzedane szybko, spotęgowały szum.
Jeśli chcesz mieć torbę z wiadrem od Mansura Gavriela, musisz się położyć i uzbroić się w cierpliwość: jak tylko pożądane torby kubełkowe będą znów dostępne w sklepie internetowym Mansura Gavriela, nie oznacza to długich latarek i trzasków. Pół roku może minąć do następnej dostawy. Zasada marketingu sztucznego niedoboru działa: Każdy chce worka na wiaderko Mansura Gavriela - tylko nieliczni go dostają. Współczynnik pożądania wzrasta w ten sposób niezmiernie. Sklepy internetowe, takie jak anitahass.com, mają już usługę VIP dla upragnionych torebek, w których można zamówić wstępnie części przed oficjalną premierą.
Torby Mansur Gavriel są również bardzo popularne na używanych platformach, takich jak Ebay, Vide Dressing, Rebelle i Vestiaire Collective, aw niektórych przypadkach są wyceniane powyżej wartości sprzedaży.
Dobrze, że inne etykiety mają piękne worki z wiadrem. Oto faworyci redakcji MADAME.de, na którą nie trzeba czekać przez pół roku!

 • Furla

  Torba Stacy Bucket Bag ze skóry Saffiano

 • Sophie Hulme

  Mętna skórzana torba na wiadro

  Kup teraz

 • Desa 1972

  Bordowa torba ze skóry

  Kup teraz

 • Chloé

  Wiadro w torbie w koniaku

  Kup teraz

 • Sophie Hulme

  Mini worek na wiadra "Nelson"

  Kup teraz

 • Uterqüe

  Worek na wiadro z podszewką w kontrastowym kolorze

 • Marc Marc Jacobs

  Skórzana torba na wiadro

  Kup teraz

 • Hugo Hugo Bossa

  Torba z ciemnoczerwonej skóry

  Kup teraz

 • Moschino

  Torba na wiaderko z logo

  Kup teraz

Ale inne modele toreb Mansura Gavriela mają zalety ponadczasowej klasyki: plecak w kształcie torby z dużą klapą został wielokrotnie skopiowany przez innych producentów, a torba z kontrastującym kolorem wnętrza jest ulubioną częścią blogerów modowych.
Mansur Gavriel rozszerzył ostatnio swoją ofertę o buty: inspirowane latami siedemdziesiątymi muły z platformowymi obcasami.

Galeria | Fashion Streetstyles 2015