Ludzie

Usłysz świat: Kalendarz na dobrą sprawę

Anonim

Ekspresyjne fotografie z gwiazdami najwyższej klasy - a wszystko to dla dobra sprawy. Kalendarz "Usłyszeć świat" jest również poświęcony sprawnemu przesłuchaniu w 2016 roku. Zobacz ekskluzywny fragment tutaj.

Rosamund Pike został przedstawiony jako kalendarz "Usłysz świat".

"Nie widzenie oddziela ludzi od rzeczy, a nie słuchanie oddziela człowieka od człowieka" - to słynny cytat z Immanuela Kanta: większość z nas prawie nie dba o swój słuch, a ich ulubioną muzykę i dobrą rozmowę można cieszyć beztrosko - o ile to jest skomplikowany system działa. Jednak według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), 15 procent populacji na świecie już odczuwa utratę słuchu - a trend ten rośnie.
Właśnie w tym miejscu pojawia się Fundacja "Hear the World", której celem jest promowanie równych szans i lepszej jakości życia dla osób z ubytkiem słuchu na całym świecie, szczególnie tych dotkniętych. Również w 2016 roku pojawi się limitowany kalendarz "Hear the World", w którym sfotografowane zostały gwiazdy takie jak Rosamund Pike, Wim Wenders, Tina Turner, Daphne Guiness i Bond, Léa Seydoux - w typowej pozie "Usłysz świat" i nikt inny niż Bryan Adams.Cały dochód ze sprzedaży trafia do Fundacji Hear the World i jest dostępny na stronie www.hear-the-world.com za 35 USD.

Tina Turner w kalendarzu "Hear the World"

Daphne Guiness w kalendarzu "Hear the World"

Léa Seydoux w kalendarzu "Hear the World"

Wim Wenders w kalendarzu "Usłyszeć świat"

Galeria | Model supermodelki - wcześniej i dziś