Ludzie

Całkowite przeciążenie sensoryczne: Rankin i Walter Campbell o pracy nad "Coco de Mer"

Anonim

Dość gorąco - i NSFW! Scenarzysta Walter Campbell ("Under the Skin") wystawił klip do luksusowej bielizny damskiej i sex-zabawki "Coco de Mer", która chce, abyśmy nie tylko "myśleli o seksie co sześć sekund", ale prawdziwa powódź obrazów i bodźców wyzwalających. Nominowany do nagrody BAFTA, między innymi, gwiazdorski fotograf Rankin, który dał nam wgląd w wspólną pracę z Walterem.

Oprócz Rankina byli zaangażowani w pracę fotografów i filmowców Vicky Lawton, David Allain, Damien Fry, Joe Hunt, Trisha Ward i Bronwyn Parker - Rhodes.

Madame.de: W jaki sposób podszedłeś do projektu?
Walter Campbell: Próbowałem sobie wyobrazić, na co klient ma nadzieję od marki. Prawie efekt, jaki powinien mieć produkt. W tym przypadku głównym celem było skupienie się na wyobraźni erotycznej. Wszystko inne wynikało z tej podstawowej idei.
Jak przebiegał proces pracy?
Rankin: My fotografowie właśnie kręciliśmy, a potem oddaliśmy wszystko Walterowi i jego redaktorowi Nickowi Gilbergowi. To było zdecydowanie bardzo zabawne!
Walter Campbell: Na początku mieliśmy bardzo żywą dyskusję z dyrektorką "Coco de Mer" Lucy Litwack i dogłębnie zrozumieliśmy markę. Na tej podstawie mieliśmy tyle wolności, mogliśmy odkrywać, projektować i dyskutować zdjęcia. Impuls ten, nawiasem mówiąc, jako rdzeń myślenia Rankina, był bardzo ważny. Obrazy powstały bardzo swobodnie z szerokiego zakresu myśli i historii, szybko się rozwijały i nawzajem się nawzajem. Każda rozmowa otwierała nowe pomysły i jeszcze więcej niuansów.

Wideo: Rankin Photography Ltd.
Jaki jest zamysł projektu?
Walter Campbell: Wszechogarniające uczucie filmu polegało na łączeniu indywidualnych wizerunków i pomysłów w taki sposób, aby obrócić umysł widza w przepełnioną szklankę. Gdy próbuje podążać za tym, co widzi, traci kontrolę. Próba zapamiętania tego, co właśnie zobaczyliście, podczas gdy nowe obrazy wpływają na waszą wyobraźnię.
Rankin: Cóż, to film o marce, więc oczywiście próbowaliśmy także, żeby ludzie chcieli wiedzieć więcej o "Coco de Mer". Ponadto chciałem, aby film był rodzajem doświadczenia, które sprawia, że ​​czujesz się tak, jakbyś zrobił coś po obejrzeniu.
Jakie różne poziomy znaczenia można zidentyfikować w filmie?
Walter Campbell: Mam nadzieję, że poszczególne poziomy splatają się w jeden strumień myśli, który wije się pomiędzy pamięcią, wyobraźnią, wyobraźnią i intrygą. Uczucie zmienia się z zabawy na romantyczne na dramatyczne na śmiałka w ciągu kilku sekund. Przewidywany proces powinien zostać przerwany, a myśli skierowane na inny tor.

Walter Campbell wystawił nowy klip "Coco de Mer" jako prawdziwe przeładowanie sensoryczne.

Jak myślisz, dlaczego ludzie nie mówią tak często i otwarcie o seksie?
Rankin: Nie wiem, ale myślę, że to dziwne. Moim zdaniem ważne jest, aby przedyskutować seks i uwolnić go od tabu.
Walter Campbell: Szczególnie w partnerstwie można spodziewać się czegoś lub przygodnie - ale także dla osób, które nie znają się od tak dawna. Nauczyliśmy się zachowań, które nie wiążą się z głębszym zaangażowaniem w seks. Ale myślę, że te strefy komfortu nie zawsze są satysfakcjonujące. Duża część życia seksualnego to wreszcie przejście graniczne.
Czy w naszym społeczeństwie jest więcej tabu? Które musielibyśmy znieść?
Rankin: W każdym razie jest ich wiele! Wierzę, że istnieje zdrowy związek między: Mamy tabu i dyskutujemy o nich!
Walter Campbell: Ale musimy mówić o tym lepiej. Precz z nieśmiałością - lub lepiej: lenistwo! W końcu musimy najpierw poczuć się zaniepokojonym czymś, aby w pierwszej kolejności poradzić sobie z ideą innej osoby.
Czy dziś kobiety są nadal uważane za obiekt pożądania? Jak możesz zyskać więcej mocy, na przykład w swojej seksualności?
Rankin: Wierzę, że kobiety mają dzisiaj więcej mocy niż kiedykolwiek i mają nad nią większą kontrolę. Wskaźnik poprawił się, ale oczywiście droga jest jeszcze daleko. Jednak zbyt łatwo byłoby skupić się tylko na tej "reifikacji" jako znaku, że kobiety nie mają władzy. Jednak zawsze zależy to od okoliczności.
Walter Campbell: Faktem jest, że kobiety są niesamowicie silne, a siła ta może zostać wykorzystana - i stała się. Zasadniczo są źródłem ogromnej energii, która może wzmocnić innych i zwiększyć doświadczenie życia na dowolnym poziomie. To jest dar, który musimy pielęgnować. Ich wieczna wspaniałomyślność wyrażania tej mocy, troski i uczucia, ich niepowtarzalnej woli troszczenia się o ludzi, którzy są dla nich ważni, musi być przeważona przez ich potrzeby. Ta wzajemność jest kluczem do wszystkiego.

Galeria | Modele modeli transpłciowych