Styl

Legginsy jesień-zima: tak działa trend 2018

Anonim

Jeśli nie możesz trzymać rąk z dala od kolarskich szortów tego lata, to jest idealny odpowiednik do upadku. Zgadłeś już: legginsy.

Legginsy z mostem są bardziej popularne niż kiedykolwiek

Legginsy to nowe spodenki kolarskie

Akcesoria do włosów

Turban, Scrunchies & Co.

akcesoria

Każdy trend w modzie, który się kiedyś ustalił, prowadzi do pewnej różnorodności - a to może i powinno być. Temat "Leggings" w pewnym sensie należy do niego. Albo ich kochasz, albo ich nienawidzisz. Ale spójrzmy prawdzie w oczy, są te dni, kiedy chcemy ubierać się nieskomplikowanie w miękkich, wygodnych spodniach, które wyglądają najlepiej, ani szyderczo, ani nie wyglądają niepochlebnie.
To wszystko jest kwestią stylu, jak uzyskać najpiękniejszy wygląd z legginsów. Założę się, że masz przynajmniej jedną w szafie (spodnie sportowe również należą!).


Legginsy to nie to samo co legginsy

Same legginsy zawsze mają ten sam styl: u góry mają tylko gumkę, zawsze przylegają do nogi i zwykle kończą się na lub pod kostką.Z sezonu na sezon zmieniają się jednak materiały, styl i kolory. Jesienią 2018 roku pierwsze legginsy są krótsze i sięgają ponad kostkę.Ta długość wygląda bardziej elegancko i mniej sportowo.
Fakt, że legginsy w tym sezonie mogą i powinny być uprawiane, pokazał także Victorię Beckham podczas Fashion Week Jesień / Zima 2018/19 w Nowym Jorku: Legginsy z mostkiem w czułym myśliwym i połączone z drapowaną sierścią wyglądają bardzo elegancko. Wykwalifikowany jest umiejętny. Sportowe spodoba się wyglądowi Alexandra Wanga:tutaj szary i śnieżnobiały model z dzianiny jest połączony z topem. Kiedy robi się coraz zimniej, po prostu nosić zwykłą kurtkę puchową z naddatkiem nad nią. Sportowy sportowy.

od lewej do prawej: wygląd Alexander Wang, Burberry i Victoria Beckham

Idea stylizacji: Warstwa legginsów

Ten wariant stylizacji jest dla kobiet, które lubią próbować nowych i odważnych. Chodzi o warstwowe spojrzenie na nogę, to znaczy: Legginsy są noszone pod spódnicą lub długą sukienką. Absolutnie No-Go: Zapomnij o wersji z lat 90. z legginsami do dżinsowych szortów, których tak naprawdę nikt nie chce już widzieć!
Jeśli odważysz się na taki wygląd, powinieneś używać tych samych materiałów, gdy tylko jest to możliwe. Jedwabna szyfonowa spódnica z nieprzejrzystymi nogawkami nie wygląda szczególnie estetycznie. Zamiast tego należy połączyć spódnicę dzianinową wykonaną ze stałego materiału z legginsami o długości do połowy długości. Te mokasyny lub trampki, które odsłaniają wygląd skóry.
Kto nie chce uciekać się do klasycznych legginsów, są inne opcje otwarte. Etykieta Chloe © pokazała jesienią / zimą kolekcję 2018/19 nad skarpetami sięgającymi do uda. Wygląda na to, że logotyp jest nie tylko fajny, ale także swobodny.


Legginsy jako rajstopy

Tom Ford zaprezentował Leoprint lub cekinowe legginsy całkowicie chowające stopę; oraz kultowa wytwórnia Burberry.Jeszcze gruby materiał sprawia, że ​​wyglądają legginsy, które można stylizować na wysokie buty lub trampki, aby uchwycić "oszustwo" - perfekcyjne oszustwo.

Od lewej do prawej Sportmaxx, Chloџe i Nobi Talai również polegają na legginsach w kolekcjach

Trend jesienny: skórzane legginsy

Skórzane legginsy to prawdopodobnie wariant, który nigdy nie wychodzi z mody. Zwykle bardziej wytrzymały i grubszy materiał niż konwencjonalny wariant bawełny pozwala łączyć długie tyłki.Pomimo braku guzika i suwaka, ten wygląd nie wygląda na zły świat. W tym wariancie należy jednak używać prawdziwej skóry - inwestycja jest tego warta.
Chociaż legginsy już dawno utraciły swoją złą reputację przez lata, należy zachować ostrożność podczas stylizacji. Dlatego zawsze zwracaj uwagę na materiały wysokiej jakości i wybieraj odpowiednie rozmiary odzieży - czasem trochę lepiej.